Ruční výkové práce

jsme tu pro vás již 10 let

 


Při potřebě provést výkopové práce či zemní práce lze využít buď těžké techniky nebo rukou šikovných pracovníků, kteří provedou výkopové práce ručně. Naše firma Stavos PM Team, s.r.o. vám nabízí provedení ručních výkopových prací a zemních prací pro Prahu i okolí. Naši zkušení pracovníci realizují výkopové práce přesně dle vašich požadavků a připraví tak podmínky pro další navazující zemní, inženýrské, sanační či jiné práce.

Proč ruční výkopové práce?

  • někdy jediná alternativa z důvodu nedostatku prostoru pro těžkou techniku
  • naprosto přesné provedení i v členitém a nedostupném prostoru
  • efektivnější při drobných úpravách
  • šetrnější k okolí v porovnání s těžkou technikou
  • ideální pro dodatečné zemní práce, kde využití těžké techniky již není účelné

 

Kdy využít ruční výkopové práce a ruční zemní práce?

Ačkoli by se na první pohled mohlo zdát, že ruční výkopové a zemní práce jsou neefektivní, pomalé a nákladné, existuje mnoho situací, kdy jsou mnohem žádanější, než výkopové práce prováděné těžkou technikou. Ruční výkopové práce jsou totiž velmi variabilní, flexibilní a dokážou to, co stroje neumí – a to jsou zejména přesně provedené výkopy, výkopy v omezeně velkém prostoru či konečné zahrnování zeminou. Ručně realizované výkopové práce najdou své uplatnění například při kopání základů objektů či při přípravě inženýrských sítí.

 

 

 

Firma STAVOS - PM TEAM, s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s firmami:


INFOTEL s. r. o. / Přemysl Veselý s.r.o. / VHS Quantum s.r.o. / STRABAG a. s. / INTERSTAV s.r.o. / PORR s. r. o. / AGOS a.s. / UNISTAV a. s. /JHP Mosty s. r. o.